Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Dworzec Główny21:02
Brama Wyżynna21:04
Muzeum Narodowe21:07
Dobra (n/ż)21:08
Wróbla21:09
Chłodna21:11
Akademia Muzyczna21:12
Elbląska21:13
Głęboka21:14
Bajki21:16
Dickensa (n/ż)
 
21:17
0 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)21:181 min.
 
Zimna21:203 min.
 
Nowotna21:214 min.
 
Sówki21:236 min.
 
Steczka21:247 min.
 
Kępna (n/ż)21:258 min.
 
Górecka (n/ż)21:269 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)21:2710 min.
 
Łęczycka21:2811 min.
 
Łowicka21:2912 min.
 
Górki Zachodnie21:3114 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy