Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie17:12
Dworzec Główny17:14
Brama Wyżynna17:16
Muzeum Narodowe17:19
Dobra (n/ż)17:21
Wróbla17:22
Chłodna17:24
Akademia Muzyczna17:25
Elbląska17:27
Głęboka17:28
Bajki17:30
Dickensa (n/ż)
 
17:31
0 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)17:321 min.
 
Zimna17:343 min.
 
Nowotna17:365 min.
 
Sówki17:387 min.
 
Steczka17:398 min.
 
Kępna (n/ż)17:409 min.
 
Górecka (n/ż)17:4110 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)17:4211 min.
 
Łęczycka17:4312 min.
 
Łowicka17:4413 min.
 
Górki Zachodnie17:4615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy