Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Wały Piastowskie07:30
Dworzec Główny07:32
Brama Wyżynna07:34
Muzeum Narodowe07:38
Dobra (n/ż)07:40
Wróbla07:41
Chłodna07:43
Akademia Muzyczna07:44
Elbląska07:46
Głęboka07:47
Bajki07:49
Dickensa (n/ż)
 
07:50
0 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)07:511 min.
 
Zimna07:533 min.
 
Nowotna07:555 min.
 
Sówki07:577 min.
 
Steczka07:588 min.
 
Kępna (n/ż)07:599 min.
 
Górecka (n/ż)08:0010 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)08:0111 min.
 
Łęczycka08:0212 min.
 
Łowicka08:0313 min.
 
Górki Zachodnie08:0515 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy