Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wały Piastowskie07:10
Dworzec Główny07:12
Brama Wyżynna07:14
Muzeum Narodowe07:18
Dobra (n/ż)07:20
Wróbla07:21
Chłodna07:23
Akademia Muzyczna07:24
Elbląska07:26
Głęboka07:27
Bajki07:29
Dickensa (n/ż)
 
07:30
0 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)07:311 min.
 
Zimna07:333 min.
 
Nowotna07:355 min.
 
Sówki07:377 min.
 
Steczka07:388 min.
 
Kępna (n/ż)07:399 min.
 
Górecka (n/ż)07:4010 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)07:4111 min.
 
Łęczycka07:4212 min.
 
Łowicka07:4313 min.
 
Górki Zachodnie07:4515 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy