Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Wały Piastowskie09:21
Dworzec Główny09:24
Brama Wyżynna09:26
Muzeum Narodowe09:30
Dobra (n/ż)09:32
Wróbla09:33
Chłodna09:35
Akademia Muzyczna
 
09:36
0 min.
 
Elbląska09:371 min.
 
Głęboka09:382 min.
 
Bajki09:404 min.
 
Dickensa (n/ż)09:415 min.
 
Budzysza09:437 min.
 
Andruszkiewicza09:459 min.
 
Sucharskiego - PKP (n/ż)09:4812 min.
 
Ku Ujściu (n/ż)09:4913 min.
 
De Plelo (n/ż)09:5216 min.
 
Twierdza Wisłoujście (n/ż)09:5317 min.
 
Charpentiera (n/ż)09:5418 min.
 
Pokładowa (n/ż)09:5519 min.
 
Przystań Żeglugi09:5620 min.
 
Westerplatte09:5721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy