Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Śr.,26.02
Jaworzniaków02:31
Elfów (n/ż)02:32
Osiedle Świętokrzyskie (n/ż)02:33
Wieżycka (n/ż)02:35
Niepołomicka (n/ż)02:36
Łódzka (n/ż)02:37
Świętokrzyska (n/ż)02:38
Platynowa (n/ż)02:39
Krzemowa (n/ż)02:40
Uranowa (n/ż)02:41
Orunia Górna (n/ż)02:42
Platynowa (n/ż)02:43
Małomiejska (n/ż)02:44
Ptasia (n/ż)02:45
Sandomierska (n/ż)02:46
Zremb (n/ż)02:47
Elmet (n/ż)02:48
Toruńska (n/ż)02:50
Brama Wyżynna
 
02:51
0 min.
 
Dworzec Główny03:009 min.
 
Brama Oliwska (n/ż)03:0110 min.
 
Uniwersytet Medyczny (n/ż)03:0312 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)03:0413 min.
 
Wyspiańskiego (n/ż)03:0615 min.
 
Mickiewicza (n/ż)03:0918 min.
 
Kościuszki (n/ż)03:1019 min.
 
Grudziądzka (n/ż)03:1221 min.
 
Kościuszki (n/ż)03:1322 min.
 
Legionów (n/ż)03:1524 min.
 
Jana Pawła II (n/ż)03:1726 min.
 
Kołobrzeska (n/ż)03:1928 min.
 
Bora Komorowskiego (n/ż)03:2130 min.
 
Beniowskiego (n/ż)03:2231 min.
 
Oliwa PKP (n/ż)03:2332 min.
 
Oliwa Pętla Tramwajowa (n/ż)03:2534 min.
 
Obrońców Westerplatte (n/ż)03:2635 min.
 
Cystersów (n/ż)03:2736 min.
 
Cmentarz Oliwski (n/ż)03:2837 min.
 
Sarnia (n/ż)03:2938 min.
 
Bobrowa (n/ż)03:3039 min.
 
Sopot Kasztanowa (n/ż)03:3241 min.
 
Sopot Smolna (n/ż)03:3342 min.
 
Sopot Reja (n/ż)03:3443 min.
 
Sopot 3 Maja (n/ż)03:3544 min.
 
Sopot PKP - Niepodległości (n/ż)03:3645 min.
 
Sopot Bohaterów Monte Cassino (n/ż)03:3847 min.
 
Sopot Goyki (n/ż)03:4049 min.
 
Sopot Malczewskiego (n/ż)03:4150 min.
 
Sopot Kraszewskiego (n/ż)03:4251 min.
 
Sopot Junaków (n/ż)03:4352 min.
 
Sopot Małopolska (n/ż)03:4453 min.
 
Sopot Kolberga (n/ż)03:4554 min.
 
Sopot Brodwino (n/ż)03:4655 min.
 
Sopot Brodwino Szkoła (n/ż)03:4756 min.
 
Gdynia Karwiny PKM (n/ż)03:5160 min.
 
Gdynia Karwiny PKM (n/ż)03:5362 min.
 
Gdynia Nałkowskiej (n/ż)03:5463 min.
 
Gdynia Źródło Marii (n/ż)03:5463 min.
 
Gdynia Myśliwska (n/ż)03:5564 min.
 
Gdynia Karwiny Tesco (n/ż)03:5766 min.
 
Gdynia Wiczlińska (n/ż)03:5867 min.
 
Sopocka (n/ż)04:0776 min.
 
Nowa (n/ż)04:0877 min.
 
Barniewicka (n/ż)04:0978 min.
 
Niedziałkowskiego (n/ż)04:1079 min.
 
Biwakowa (n/ż)04:1180 min.
 
Konkordii (n/ż)04:1281 min.
 
Osowa PKP04:1382 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy