Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM23:22
Zajezdnia23:23
Zamenhofa23:24
Wojska Polskiego23:25
Galeria Bałtycka23:27
Klonowa23:28
Jaśkowa Dolina23:30
Miszewskiego23:32
Politechnika23:33
Opera Bałtycka23:35
Traugutta23:37
Uniwersytet Medyczny23:38
Chodowieckiego23:39
Brama Oliwska23:40
Dworzec Główny23:42
Brama Wyżynna23:44
Śródmieście SKM
 
23:46
0 min.
 
Pohulanka23:482 min.
 
Odrzańska23:493 min.
 
Chałubińskiego23:515 min.
 
Sikorskiego23:526 min.
 
Cieszyńskiego23:548 min.
 
Cebertowicza23:559 min.
 
Wilanowska23:5711 min.
 
Przemyska23:5812 min.
 
Płocka23:5913 min.
 
Pt.,21.02
So.,22.02
Łostowice Świętokrzyska00:0115 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy