Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
So.,29.02
Łostowice Świętokrzyska02:17
Płocka02:19
Przemyska02:21
Wilanowska02:22
Cebertowicza02:24
Cieszyńskiego02:25
Sikorskiego02:27
Chałubińskiego02:29
Odrzańska02:31
Pohulanka02:32
Śródmieście SKM02:34
Brama Wyżynna02:36
Dworzec Główny02:38
Brama Oliwska02:40
Chodowieckiego02:41
Uniwersytet Medyczny02:42
Traugutta
 
02:43
0 min.
 
Opera Bałtycka02:441 min.
 
Wyspiańskiego02:463 min.
 
Reja02:474 min.
 
Mickiewicza02:485 min.
 
Plac Komorowskiego02:507 min.
 
Legionów02:518 min.
 
Bajana02:529 min.
 
Żwirki i Wigury02:5310 min.
 
Jana Pawła II02:5411 min.
 
Startowa02:5512 min.
 
Zaspa02:5613 min.
 
Kołobrzeska02:5714 min.
 
Bora Komorowskiego02:5916 min.
 
Czerwony Dwór03:0118 min.
 
Piastowska03:0219 min.
 
Pomorska03:0320 min.
 
Gospody03:0320 min.
 
Pomorska - Osiedle03:0421 min.
 
Subisława03:0623 min.
 
Opacka03:0825 min.
 
Oliwa03:1027 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy