Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Nd.,23.02
Łostowice Świętokrzyska01:47
Płocka01:49
Przemyska01:51
Wilanowska01:52
Cebertowicza01:54
Cieszyńskiego01:55
Sikorskiego01:57
Chałubińskiego01:59
Odrzańska02:01
Pohulanka02:02
Śródmieście SKM02:04
Brama Wyżynna02:06
Dworzec Główny02:08
Brama Oliwska02:10
Chodowieckiego02:11
Uniwersytet Medyczny02:12
Traugutta
 
02:13
0 min.
 
Opera Bałtycka02:141 min.
 
Wyspiańskiego02:163 min.
 
Reja02:174 min.
 
Mickiewicza02:185 min.
 
Plac Komorowskiego02:207 min.
 
Legionów02:218 min.
 
Bajana02:229 min.
 
Żwirki i Wigury02:2310 min.
 
Jana Pawła II02:2411 min.
 
Startowa02:2512 min.
 
Zaspa02:2613 min.
 
Kołobrzeska02:2714 min.
 
Bora Komorowskiego02:2916 min.
 
Czerwony Dwór02:3118 min.
 
Piastowska02:3219 min.
 
Pomorska02:3320 min.
 
Gospody02:3320 min.
 
Pomorska - Osiedle02:3421 min.
 
Subisława02:3623 min.
 
Opacka02:3825 min.
 
Oliwa02:4027 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy