Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa18:05
Obrońców Westerplatte18:06
Derdowskiego18:07
Tetmajera18:08
Bażyńskiego18:09
Uniwersytet18:10
Strzyża PKM18:12
Zajezdnia18:13
Zamenhofa18:14
Wojska Polskiego18:15
Galeria Bałtycka18:17
Klonowa18:19
Jaśkowa Dolina18:21
Miszewskiego18:23
Politechnika18:24
Opera Bałtycka18:26
Traugutta18:28
Uniwersytet Medyczny18:29
Chodowieckiego18:30
Brama Oliwska18:31
Dworzec Główny18:33
Hucisko18:36
Powstańców Warszawskich
 
18:38
0 min.
 
Paska18:391 min.
 
Ciasna18:402 min.
 
Zakopiańska18:413 min.
 
Skrajna18:435 min.
 
Siedlce18:457 min.
 
Piekarnicza18:4911 min.
 
Belgradzka18:5012 min.
 
Warneńska18:5214 min.
 
Budapesztańska18:5416 min.
 
Migowo18:5517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy