Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa17:17
Obrońców Westerplatte17:18
Derdowskiego17:19
Tetmajera17:20
Bażyńskiego17:21
Uniwersytet17:22
Strzyża PKM17:24
Zajezdnia17:25
Zamenhofa17:26
Wojska Polskiego17:27
Galeria Bałtycka17:29
Klonowa17:31
Jaśkowa Dolina17:33
Miszewskiego17:35
Politechnika17:36
Opera Bałtycka17:38
Traugutta17:40
Uniwersytet Medyczny17:41
Chodowieckiego17:42
Brama Oliwska17:43
Dworzec Główny17:45
Hucisko17:48
Powstańców Warszawskich
 
17:50
0 min.
 
Paska17:511 min.
 
Ciasna17:522 min.
 
Zakopiańska17:533 min.
 
Skrajna17:555 min.
 
Siedlce17:577 min.
 
Piekarnicza18:0111 min.
 
Belgradzka18:0212 min.
 
Warneńska18:0414 min.
 
Budapesztańska18:0616 min.
 
Migowo18:0717 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy