Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa16:23
Obrońców Westerplatte16:24
Derdowskiego16:25
Tetmajera16:26
Bażyńskiego16:27
Uniwersytet16:28
Strzyża PKM16:30
Zajezdnia16:31
Zamenhofa16:32
Wojska Polskiego16:33
Galeria Bałtycka16:35
Klonowa16:37
Jaśkowa Dolina16:39
Miszewskiego16:41
Politechnika16:42
Opera Bałtycka16:44
Traugutta16:46
Uniwersytet Medyczny16:47
Chodowieckiego16:48
Brama Oliwska16:49
Dworzec Główny16:51
Hucisko16:54
Powstańców Warszawskich
 
16:56
0 min.
 
Paska16:571 min.
 
Ciasna16:582 min.
 
Zakopiańska16:593 min.
 
Skrajna17:015 min.
 
Siedlce17:037 min.
 
Piekarnicza17:0711 min.
 
Belgradzka17:0812 min.
 
Warneńska17:1014 min.
 
Budapesztańska17:1216 min.
 
Migowo17:1317 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy