Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa15:23
Obrońców Westerplatte15:24
Derdowskiego15:25
Tetmajera15:26
Bażyńskiego15:27
Uniwersytet15:28
Strzyża PKM15:30
Zajezdnia15:31
Zamenhofa15:32
Wojska Polskiego15:33
Galeria Bałtycka15:35
Klonowa15:37
Jaśkowa Dolina15:39
Miszewskiego15:41
Politechnika15:42
Opera Bałtycka15:44
Traugutta15:46
Uniwersytet Medyczny15:47
Chodowieckiego15:48
Brama Oliwska15:49
Dworzec Główny15:51
Hucisko15:54
Powstańców Warszawskich
 
15:56
0 min.
 
Paska15:571 min.
 
Ciasna15:582 min.
 
Zakopiańska15:593 min.
 
Skrajna16:015 min.
 
Siedlce16:037 min.
 
Piekarnicza16:0711 min.
 
Belgradzka16:0812 min.
 
Warneńska16:1014 min.
 
Budapesztańska16:1216 min.
 
Migowo16:1317 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy