Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa14:35
Obrońców Westerplatte14:36
Derdowskiego14:37
Tetmajera14:38
Bażyńskiego14:39
Uniwersytet14:40
Strzyża PKM14:42
Zajezdnia14:43
Zamenhofa14:44
Wojska Polskiego14:45
Galeria Bałtycka14:47
Klonowa14:49
Jaśkowa Dolina14:51
Miszewskiego14:53
Politechnika14:54
Opera Bałtycka14:56
Traugutta14:58
Uniwersytet Medyczny14:59
Chodowieckiego15:00
Brama Oliwska15:01
Dworzec Główny15:03
Hucisko15:06
Powstańców Warszawskich
 
15:08
0 min.
 
Paska15:091 min.
 
Ciasna15:102 min.
 
Zakopiańska15:113 min.
 
Skrajna15:135 min.
 
Siedlce15:157 min.
 
Piekarnicza15:1911 min.
 
Belgradzka15:2012 min.
 
Warneńska15:2214 min.
 
Budapesztańska15:2416 min.
 
Migowo15:2517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy