Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa04:58
Obrońców Westerplatte04:59
Derdowskiego05:00
Tetmajera05:01
Bażyńskiego05:02
Uniwersytet05:03
Strzyża PKM05:05
Zajezdnia05:06
Zamenhofa05:07
Wojska Polskiego05:08
Galeria Bałtycka05:10
Klonowa05:11
Jaśkowa Dolina05:13
Miszewskiego05:15
Politechnika05:16
Opera Bałtycka05:18
Traugutta05:20
Uniwersytet Medyczny05:21
Chodowieckiego05:22
Brama Oliwska05:23
Dworzec Główny05:25
Hucisko05:27
Powstańców Warszawskich
 
05:29
0 min.
 
Paska05:301 min.
 
Ciasna05:312 min.
 
Zakopiańska05:323 min.
 
Skrajna05:345 min.
 
Siedlce05:367 min.
 
Piekarnicza05:3910 min.
 
Belgradzka05:4011 min.
 
Warneńska05:4213 min.
 
Budapesztańska05:4415 min.
 
Migowo05:4516 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy