Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa10:33
Obrońców Westerplatte10:34
Derdowskiego10:35
Tetmajera10:36
Bażyńskiego10:37
Uniwersytet10:38
Strzyża PKM10:40
Zajezdnia10:41
Zamenhofa10:42
Wojska Polskiego10:43
Galeria Bałtycka10:45
Klonowa10:47
Jaśkowa Dolina10:49
Miszewskiego10:51
Politechnika10:52
Opera Bałtycka10:54
Traugutta10:56
Uniwersytet Medyczny10:57
Chodowieckiego10:58
Brama Oliwska10:59
Dworzec Główny11:01
Hucisko11:04
Powstańców Warszawskich
 
11:06
0 min.
 
Paska11:071 min.
 
Ciasna11:082 min.
 
Zakopiańska11:093 min.
 
Skrajna11:115 min.
 
Siedlce11:137 min.
 
Piekarnicza11:1711 min.
 
Belgradzka11:1812 min.
 
Warneńska11:2014 min.
 
Budapesztańska11:2216 min.
 
Migowo11:2317 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy