Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa09:44
Obrońców Westerplatte09:45
Derdowskiego09:46
Tetmajera09:47
Bażyńskiego09:48
Uniwersytet09:49
Strzyża PKM09:51
Zajezdnia09:52
Zamenhofa09:53
Wojska Polskiego09:54
Galeria Bałtycka09:56
Klonowa09:58
Jaśkowa Dolina10:00
Miszewskiego10:02
Politechnika10:03
Opera Bałtycka10:05
Traugutta10:07
Uniwersytet Medyczny10:08
Chodowieckiego10:09
Brama Oliwska10:10
Dworzec Główny10:12
Hucisko10:15
Powstańców Warszawskich
 
10:17
0 min.
 
Paska10:181 min.
 
Ciasna10:192 min.
 
Zakopiańska10:203 min.
 
Skrajna10:225 min.
 
Siedlce10:247 min.
 
Piekarnicza10:2811 min.
 
Belgradzka10:2912 min.
 
Warneńska10:3114 min.
 
Budapesztańska10:3316 min.
 
Migowo10:3417 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy