Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa20:47
Obrońców Westerplatte20:48
Derdowskiego20:49
Tetmajera20:50
Bażyńskiego20:51
Uniwersytet20:52
Strzyża PKM20:54
Zajezdnia20:55
Zamenhofa20:56
Wojska Polskiego20:57
Galeria Bałtycka20:59
Klonowa21:00
Jaśkowa Dolina21:02
Miszewskiego21:04
Politechnika21:05
Opera Bałtycka21:07
Traugutta21:09
Uniwersytet Medyczny21:10
Chodowieckiego21:11
Brama Oliwska21:12
Dworzec Główny21:14
Hucisko21:16
Powstańców Warszawskich
 
21:18
0 min.
 
Paska21:191 min.
 
Ciasna21:202 min.
 
Zakopiańska21:213 min.
 
Skrajna21:235 min.
 
Siedlce21:257 min.
 
Piekarnicza21:2810 min.
 
Belgradzka21:2911 min.
 
Warneńska21:3113 min.
 
Budapesztańska21:3315 min.
 
Migowo21:3416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy