Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa19:47
Obrońców Westerplatte19:48
Derdowskiego19:49
Tetmajera19:50
Bażyńskiego19:51
Uniwersytet19:52
Strzyża PKM19:54
Zajezdnia19:55
Zamenhofa19:56
Wojska Polskiego19:57
Galeria Bałtycka19:59
Klonowa20:00
Jaśkowa Dolina20:02
Miszewskiego20:04
Politechnika20:05
Opera Bałtycka20:07
Traugutta20:09
Uniwersytet Medyczny20:10
Chodowieckiego20:11
Brama Oliwska20:12
Dworzec Główny20:14
Hucisko20:16
Powstańców Warszawskich
 
20:18
0 min.
 
Paska20:191 min.
 
Ciasna20:202 min.
 
Zakopiańska20:213 min.
 
Skrajna20:235 min.
 
Siedlce20:257 min.
 
Piekarnicza20:2810 min.
 
Belgradzka20:2911 min.
 
Warneńska20:3113 min.
 
Budapesztańska20:3315 min.
 
Migowo20:3416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy