Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa16:27
Obrońców Westerplatte16:28
Derdowskiego16:29
Tetmajera16:30
Bażyńskiego16:31
Uniwersytet16:32
Strzyża PKM16:34
Zajezdnia16:35
Zamenhofa16:36
Wojska Polskiego16:37
Galeria Bałtycka16:39
Klonowa16:40
Jaśkowa Dolina16:42
Miszewskiego16:44
Politechnika16:45
Opera Bałtycka16:47
Traugutta16:49
Uniwersytet Medyczny16:50
Chodowieckiego16:51
Brama Oliwska16:52
Dworzec Główny16:54
Hucisko16:56
Powstańców Warszawskich
 
16:58
0 min.
 
Paska16:591 min.
 
Ciasna17:002 min.
 
Zakopiańska17:013 min.
 
Skrajna17:035 min.
 
Siedlce17:057 min.
 
Piekarnicza17:0810 min.
 
Belgradzka17:0911 min.
 
Warneńska17:1113 min.
 
Budapesztańska17:1315 min.
 
Migowo17:1416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy