Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa21:07
Obrońców Westerplatte21:08
Derdowskiego21:09
Tetmajera21:10
Bażyńskiego21:11
Uniwersytet21:12
Strzyża PKM21:14
Zajezdnia21:15
Zamenhofa21:16
Wojska Polskiego21:17
Galeria Bałtycka21:19
Klonowa21:20
Jaśkowa Dolina21:22
Miszewskiego21:24
Politechnika21:25
Opera Bałtycka21:27
Traugutta21:29
Uniwersytet Medyczny21:30
Chodowieckiego21:31
Brama Oliwska21:32
Dworzec Główny21:34
Hucisko21:36
Powstańców Warszawskich
 
21:38
0 min.
 
Paska21:391 min.
 
Ciasna21:402 min.
 
Zakopiańska21:413 min.
 
Skrajna21:435 min.
 
Siedlce21:457 min.
 
Piekarnicza21:4810 min.
 
Belgradzka21:4911 min.
 
Warneńska21:5113 min.
 
Budapesztańska21:5315 min.
 
Migowo21:5416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy