Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa20:07
Obrońców Westerplatte20:08
Derdowskiego20:09
Tetmajera20:10
Bażyńskiego20:11
Uniwersytet20:12
Strzyża PKM20:14
Zajezdnia20:15
Zamenhofa20:16
Wojska Polskiego20:17
Galeria Bałtycka20:19
Klonowa20:20
Jaśkowa Dolina20:22
Miszewskiego20:24
Politechnika20:25
Opera Bałtycka20:27
Traugutta20:29
Uniwersytet Medyczny20:30
Chodowieckiego20:31
Brama Oliwska20:32
Dworzec Główny20:34
Hucisko20:36
Powstańców Warszawskich
 
20:38
0 min.
 
Paska20:391 min.
 
Ciasna20:402 min.
 
Zakopiańska20:413 min.
 
Skrajna20:435 min.
 
Siedlce20:457 min.
 
Piekarnicza20:4810 min.
 
Belgradzka20:4911 min.
 
Warneńska20:5113 min.
 
Budapesztańska20:5315 min.
 
Migowo20:5416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy