Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa18:47
Obrońców Westerplatte18:48
Derdowskiego18:49
Tetmajera18:50
Bażyńskiego18:51
Uniwersytet18:52
Strzyża PKM18:54
Zajezdnia18:55
Zamenhofa18:56
Wojska Polskiego18:57
Galeria Bałtycka18:59
Klonowa19:00
Jaśkowa Dolina19:02
Miszewskiego19:04
Politechnika19:05
Opera Bałtycka19:07
Traugutta19:09
Uniwersytet Medyczny19:10
Chodowieckiego19:11
Brama Oliwska19:12
Dworzec Główny19:14
Hucisko19:16
Powstańców Warszawskich
 
19:18
0 min.
 
Paska19:191 min.
 
Ciasna19:202 min.
 
Zakopiańska19:213 min.
 
Skrajna19:235 min.
 
Siedlce19:257 min.
 
Piekarnicza19:2810 min.
 
Belgradzka19:2911 min.
 
Warneńska19:3113 min.
 
Budapesztańska19:3315 min.
 
Migowo19:3416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy