Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa06:15
Obrońców Westerplatte06:16
Derdowskiego06:17
Tetmajera06:18
Bażyńskiego06:19
Uniwersytet06:20
Strzyża PKM06:22
Zajezdnia06:23
Zamenhofa06:24
Wojska Polskiego06:25
Galeria Bałtycka06:27
Klonowa06:29
Jaśkowa Dolina06:31
Miszewskiego06:33
Politechnika06:34
Opera Bałtycka06:36
Traugutta06:38
Uniwersytet Medyczny06:39
Chodowieckiego06:40
Brama Oliwska06:41
Dworzec Główny06:43
Hucisko06:46
Powstańców Warszawskich
 
06:48
0 min.
 
Paska06:491 min.
 
Ciasna06:502 min.
 
Zakopiańska06:513 min.
 
Skrajna06:535 min.
 
Siedlce06:557 min.
 
Piekarnicza06:5911 min.
 
Belgradzka07:0012 min.
 
Warneńska07:0214 min.
 
Budapesztańska07:0416 min.
 
Migowo07:0517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy