Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa15:27
Obrońców Westerplatte15:28
Derdowskiego15:29
Tetmajera15:30
Bażyńskiego15:31
Uniwersytet15:32
Strzyża PKM15:34
Zajezdnia15:35
Zamenhofa15:36
Wojska Polskiego15:37
Galeria Bałtycka15:39
Klonowa15:40
Jaśkowa Dolina15:42
Miszewskiego15:44
Politechnika15:45
Opera Bałtycka15:47
Traugutta15:49
Uniwersytet Medyczny15:50
Chodowieckiego15:51
Brama Oliwska15:52
Dworzec Główny15:54
Hucisko15:56
Powstańców Warszawskich
 
15:58
0 min.
 
Paska15:591 min.
 
Ciasna16:002 min.
 
Zakopiańska16:013 min.
 
Skrajna16:035 min.
 
Siedlce16:057 min.
 
Piekarnicza16:0810 min.
 
Belgradzka16:0911 min.
 
Warneńska16:1113 min.
 
Budapesztańska16:1315 min.
 
Migowo16:1416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy