Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa15:07
Obrońców Westerplatte15:08
Derdowskiego15:09
Tetmajera15:10
Bażyńskiego15:11
Uniwersytet15:12
Strzyża PKM15:14
Zajezdnia15:15
Zamenhofa15:16
Wojska Polskiego15:17
Galeria Bałtycka15:19
Klonowa15:20
Jaśkowa Dolina15:22
Miszewskiego15:24
Politechnika15:25
Opera Bałtycka15:27
Traugutta15:29
Uniwersytet Medyczny15:30
Chodowieckiego15:31
Brama Oliwska15:32
Dworzec Główny15:34
Hucisko15:36
Powstańców Warszawskich
 
15:38
0 min.
 
Paska15:391 min.
 
Ciasna15:402 min.
 
Zakopiańska15:413 min.
 
Skrajna15:435 min.
 
Siedlce15:457 min.
 
Piekarnicza15:4810 min.
 
Belgradzka15:4911 min.
 
Warneńska15:5113 min.
 
Budapesztańska15:5315 min.
 
Migowo15:5416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy