Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa12:47
Obrońców Westerplatte12:48
Derdowskiego12:49
Tetmajera12:50
Bażyńskiego12:51
Uniwersytet12:52
Strzyża PKM12:54
Zajezdnia12:55
Zamenhofa12:56
Wojska Polskiego12:57
Galeria Bałtycka12:59
Klonowa13:00
Jaśkowa Dolina13:02
Miszewskiego13:04
Politechnika13:05
Opera Bałtycka13:07
Traugutta13:09
Uniwersytet Medyczny13:10
Chodowieckiego13:11
Brama Oliwska13:12
Dworzec Główny13:14
Hucisko13:16
Powstańców Warszawskich
 
13:18
0 min.
 
Paska13:191 min.
 
Ciasna13:202 min.
 
Zakopiańska13:213 min.
 
Skrajna13:235 min.
 
Siedlce13:257 min.
 
Piekarnicza13:2810 min.
 
Belgradzka13:2911 min.
 
Warneńska13:3113 min.
 
Budapesztańska13:3315 min.
 
Migowo13:3416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy