Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa11:27
Obrońców Westerplatte11:28
Derdowskiego11:29
Tetmajera11:30
Bażyńskiego11:31
Uniwersytet11:32
Strzyża PKM11:34
Zajezdnia11:35
Zamenhofa11:36
Wojska Polskiego11:37
Galeria Bałtycka11:39
Klonowa11:40
Jaśkowa Dolina11:42
Miszewskiego11:44
Politechnika11:45
Opera Bałtycka11:47
Traugutta11:49
Uniwersytet Medyczny11:50
Chodowieckiego11:51
Brama Oliwska11:52
Dworzec Główny11:54
Hucisko11:56
Powstańców Warszawskich
 
11:58
0 min.
 
Paska11:591 min.
 
Ciasna12:002 min.
 
Zakopiańska12:013 min.
 
Skrajna12:035 min.
 
Siedlce12:057 min.
 
Piekarnicza12:0810 min.
 
Belgradzka12:0911 min.
 
Warneńska12:1113 min.
 
Budapesztańska12:1315 min.
 
Migowo12:1416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy