Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa10:07
Obrońców Westerplatte10:08
Derdowskiego10:09
Tetmajera10:10
Bażyńskiego10:11
Uniwersytet10:12
Strzyża PKM10:14
Zajezdnia10:15
Zamenhofa10:16
Wojska Polskiego10:17
Galeria Bałtycka10:19
Klonowa10:20
Jaśkowa Dolina10:22
Miszewskiego10:24
Politechnika10:25
Opera Bałtycka10:27
Traugutta10:29
Uniwersytet Medyczny10:30
Chodowieckiego10:31
Brama Oliwska10:32
Dworzec Główny10:34
Hucisko10:36
Powstańców Warszawskich
 
10:38
0 min.
 
Paska10:391 min.
 
Ciasna10:402 min.
 
Zakopiańska10:413 min.
 
Skrajna10:435 min.
 
Siedlce10:457 min.
 
Piekarnicza10:4810 min.
 
Belgradzka10:4911 min.
 
Warneńska10:5113 min.
 
Budapesztańska10:5315 min.
 
Migowo10:5416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy