Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa08:47
Obrońców Westerplatte08:48
Derdowskiego08:49
Tetmajera08:50
Bażyńskiego08:51
Uniwersytet08:52
Strzyża PKM08:54
Zajezdnia08:55
Zamenhofa08:56
Wojska Polskiego08:57
Galeria Bałtycka08:59
Klonowa09:00
Jaśkowa Dolina09:02
Miszewskiego09:04
Politechnika09:05
Opera Bałtycka09:07
Traugutta09:09
Uniwersytet Medyczny09:10
Chodowieckiego09:11
Brama Oliwska09:12
Dworzec Główny09:14
Hucisko09:16
Powstańców Warszawskich
 
09:18
0 min.
 
Paska09:191 min.
 
Ciasna09:202 min.
 
Zakopiańska09:213 min.
 
Skrajna09:235 min.
 
Siedlce09:257 min.
 
Piekarnicza09:2810 min.
 
Belgradzka09:2911 min.
 
Warneńska09:3113 min.
 
Budapesztańska09:3315 min.
 
Migowo09:3416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy