Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa07:47
Obrońców Westerplatte07:48
Derdowskiego07:49
Tetmajera07:50
Bażyńskiego07:51
Uniwersytet07:52
Strzyża PKM07:54
Zajezdnia07:55
Zamenhofa07:56
Wojska Polskiego07:57
Galeria Bałtycka07:59
Klonowa08:00
Jaśkowa Dolina08:02
Miszewskiego08:04
Politechnika08:05
Opera Bałtycka08:07
Traugutta08:09
Uniwersytet Medyczny08:10
Chodowieckiego08:11
Brama Oliwska08:12
Dworzec Główny08:14
Hucisko08:16
Powstańców Warszawskich
 
08:18
0 min.
 
Paska08:191 min.
 
Ciasna08:202 min.
 
Zakopiańska08:213 min.
 
Skrajna08:235 min.
 
Siedlce08:257 min.
 
Piekarnicza08:2810 min.
 
Belgradzka08:2911 min.
 
Warneńska08:3113 min.
 
Budapesztańska08:3315 min.
 
Migowo08:3416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy