Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa21:37
Obrońców Westerplatte21:38
Derdowskiego21:39
Tetmajera21:40
Bażyńskiego21:41
Uniwersytet21:42
Strzyża PKM21:44
Zajezdnia21:45
Zamenhofa21:46
Wojska Polskiego21:47
Galeria Bałtycka21:49
Klonowa21:50
Jaśkowa Dolina21:52
Miszewskiego21:54
Politechnika21:55
Opera Bałtycka21:57
Traugutta21:59
Uniwersytet Medyczny22:00
Chodowieckiego22:01
Brama Oliwska22:02
Dworzec Główny22:04
Hucisko22:06
Powstańców Warszawskich
 
22:08
0 min.
 
Paska22:091 min.
 
Ciasna22:102 min.
 
Zakopiańska22:113 min.
 
Skrajna22:135 min.
 
Siedlce22:157 min.
 
Piekarnicza22:1810 min.
 
Belgradzka22:1911 min.
 
Warneńska22:2113 min.
 
Budapesztańska22:2315 min.
 
Migowo22:2416 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy