Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa18:37
Obrońców Westerplatte18:38
Derdowskiego18:39
Tetmajera18:40
Bażyńskiego18:41
Uniwersytet18:42
Strzyża PKM18:44
Zajezdnia18:45
Zamenhofa18:46
Wojska Polskiego18:47
Galeria Bałtycka18:49
Klonowa18:51
Jaśkowa Dolina18:53
Miszewskiego
 
18:55
0 min.
 
Politechnika18:561 min.
 
Opera Bałtycka18:583 min.
 
Traugutta19:005 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:016 min.
 
Chodowieckiego19:027 min.
 
Brama Oliwska19:038 min.
 
Dworzec Główny19:0510 min.
 
Hucisko19:0813 min.
 
Powstańców Warszawskich19:1015 min.
 
Paska19:1116 min.
 
Ciasna19:1217 min.
 
Zakopiańska19:1318 min.
 
Skrajna19:1520 min.
 
Siedlce19:1722 min.
 
Piekarnicza19:2126 min.
 
Belgradzka19:2227 min.
 
Warneńska19:2429 min.
 
Budapesztańska19:2631 min.
 
Migowo19:2732 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy