Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa14:03
Obrońców Westerplatte14:04
Derdowskiego14:05
Tetmajera14:06
Bażyńskiego14:07
Uniwersytet14:08
Strzyża PKM14:10
Zajezdnia14:11
Zamenhofa14:12
Wojska Polskiego14:13
Galeria Bałtycka14:15
Klonowa14:17
Jaśkowa Dolina14:19
Miszewskiego
 
14:21
0 min.
 
Politechnika14:221 min.
 
Opera Bałtycka14:243 min.
 
Traugutta14:265 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:276 min.
 
Chodowieckiego14:287 min.
 
Brama Oliwska14:298 min.
 
Dworzec Główny14:3110 min.
 
Hucisko14:3413 min.
 
Powstańców Warszawskich14:3615 min.
 
Paska14:3716 min.
 
Ciasna14:3817 min.
 
Zakopiańska14:3918 min.
 
Skrajna14:4120 min.
 
Siedlce14:4322 min.
 
Piekarnicza14:4726 min.
 
Belgradzka14:4827 min.
 
Warneńska14:5029 min.
 
Budapesztańska14:5231 min.
 
Migowo14:5332 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy