Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa13:55
Obrońców Westerplatte13:56
Derdowskiego13:57
Tetmajera13:58
Bażyńskiego13:59
Uniwersytet14:00
Strzyża PKM14:02
Zajezdnia14:03
Zamenhofa14:04
Wojska Polskiego14:05
Galeria Bałtycka14:07
Klonowa14:09
Jaśkowa Dolina14:11
Miszewskiego
 
14:13
0 min.
 
Politechnika14:141 min.
 
Opera Bałtycka14:163 min.
 
Traugutta14:185 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:196 min.
 
Chodowieckiego14:207 min.
 
Brama Oliwska14:218 min.
 
Dworzec Główny14:2310 min.
 
Hucisko14:2613 min.
 
Powstańców Warszawskich14:2815 min.
 
Paska14:2916 min.
 
Ciasna14:3017 min.
 
Zakopiańska14:3118 min.
 
Skrajna14:3320 min.
 
Siedlce14:3522 min.
 
Piekarnicza14:3926 min.
 
Belgradzka14:4027 min.
 
Warneńska14:4229 min.
 
Budapesztańska14:4431 min.
 
Migowo14:4532 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy