Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa13:35
Obrońców Westerplatte13:36
Derdowskiego13:37
Tetmajera13:38
Bażyńskiego13:39
Uniwersytet13:40
Strzyża PKM13:42
Zajezdnia13:43
Zamenhofa13:44
Wojska Polskiego13:45
Galeria Bałtycka13:47
Klonowa13:49
Jaśkowa Dolina13:51
Miszewskiego
 
13:53
0 min.
 
Politechnika13:541 min.
 
Opera Bałtycka13:563 min.
 
Traugutta13:585 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:596 min.
 
Chodowieckiego14:007 min.
 
Brama Oliwska14:018 min.
 
Dworzec Główny14:0310 min.
 
Hucisko14:0613 min.
 
Powstańców Warszawskich14:0815 min.
 
Paska14:0916 min.
 
Ciasna14:1017 min.
 
Zakopiańska14:1118 min.
 
Skrajna14:1320 min.
 
Siedlce14:1522 min.
 
Piekarnicza14:1926 min.
 
Belgradzka14:2027 min.
 
Warneńska14:2229 min.
 
Budapesztańska14:2431 min.
 
Migowo14:2532 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy