Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa12:33
Obrońców Westerplatte12:34
Derdowskiego12:35
Tetmajera12:36
Bażyńskiego12:37
Uniwersytet12:38
Strzyża PKM12:40
Zajezdnia12:41
Zamenhofa12:42
Wojska Polskiego12:43
Galeria Bałtycka12:45
Klonowa12:47
Jaśkowa Dolina12:49
Miszewskiego
 
12:51
0 min.
 
Politechnika12:521 min.
 
Opera Bałtycka12:543 min.
 
Traugutta12:565 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:576 min.
 
Chodowieckiego12:587 min.
 
Brama Oliwska12:598 min.
 
Dworzec Główny13:0110 min.
 
Hucisko13:0413 min.
 
Powstańców Warszawskich13:0615 min.
 
Paska13:0716 min.
 
Ciasna13:0817 min.
 
Zakopiańska13:0918 min.
 
Skrajna13:1120 min.
 
Siedlce13:1322 min.
 
Piekarnicza13:1726 min.
 
Belgradzka13:1827 min.
 
Warneńska13:2029 min.
 
Budapesztańska13:2231 min.
 
Migowo13:2332 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy