Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa10:24
Obrońców Westerplatte10:25
Derdowskiego10:26
Tetmajera10:27
Bażyńskiego10:28
Uniwersytet10:29
Strzyża PKM10:31
Zajezdnia10:32
Zamenhofa10:33
Wojska Polskiego10:34
Galeria Bałtycka10:36
Klonowa10:38
Jaśkowa Dolina10:40
Miszewskiego
 
10:42
0 min.
 
Politechnika10:431 min.
 
Opera Bałtycka10:453 min.
 
Traugutta10:475 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:486 min.
 
Chodowieckiego10:497 min.
 
Brama Oliwska10:508 min.
 
Dworzec Główny10:5210 min.
 
Hucisko10:5513 min.
 
Powstańców Warszawskich10:5715 min.
 
Paska10:5816 min.
 
Ciasna10:5917 min.
 
Zakopiańska11:0018 min.
 
Skrajna11:0220 min.
 
Siedlce11:0422 min.
 
Piekarnicza11:0826 min.
 
Belgradzka11:0927 min.
 
Warneńska11:1129 min.
 
Budapesztańska11:1331 min.
 
Migowo11:1432 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy