Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Strzyża PKM04:05
Zajezdnia04:06
Zamenhofa04:07
Wojska Polskiego04:08
Galeria Bałtycka04:10
Klonowa04:11
Jaśkowa Dolina04:13
Miszewskiego
 
04:15
0 min.
 
Politechnika04:161 min.
 
Opera Bałtycka04:183 min.
 
Traugutta04:205 min.
 
Uniwersytet Medyczny04:216 min.
 
Chodowieckiego04:227 min.
 
Brama Oliwska04:238 min.
 
Dworzec Główny04:2510 min.
 
Hucisko04:2712 min.
 
Powstańców Warszawskich04:2914 min.
 
Paska04:3015 min.
 
Ciasna04:3116 min.
 
Zakopiańska04:3217 min.
 
Skrajna04:3419 min.
 
Siedlce04:3621 min.
 
Piekarnicza04:3924 min.
 
Belgradzka04:4025 min.
 
Warneńska04:4227 min.
 
Budapesztańska04:4429 min.
 
Migowo04:4530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy