Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa17:07
Obrońców Westerplatte17:08
Derdowskiego17:09
Tetmajera17:10
Bażyńskiego17:11
Uniwersytet17:12
Strzyża PKM17:14
Zajezdnia17:15
Zamenhofa17:16
Wojska Polskiego17:17
Galeria Bałtycka17:19
Klonowa17:20
Jaśkowa Dolina17:22
Miszewskiego
 
17:24
0 min.
 
Politechnika17:251 min.
 
Opera Bałtycka17:273 min.
 
Traugutta17:295 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:306 min.
 
Chodowieckiego17:317 min.
 
Brama Oliwska17:328 min.
 
Dworzec Główny17:3410 min.
 
Hucisko17:3612 min.
 
Powstańców Warszawskich17:3814 min.
 
Paska17:3915 min.
 
Ciasna17:4016 min.
 
Zakopiańska17:4117 min.
 
Skrajna17:4319 min.
 
Siedlce17:4521 min.
 
Piekarnicza17:4824 min.
 
Belgradzka17:4925 min.
 
Warneńska17:5127 min.
 
Budapesztańska17:5329 min.
 
Migowo17:5430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy