Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa12:07
Obrońców Westerplatte12:08
Derdowskiego12:09
Tetmajera12:10
Bażyńskiego12:11
Uniwersytet12:12
Strzyża PKM12:14
Zajezdnia12:15
Zamenhofa12:16
Wojska Polskiego12:17
Galeria Bałtycka12:19
Klonowa12:20
Jaśkowa Dolina12:22
Miszewskiego
 
12:24
0 min.
 
Politechnika12:251 min.
 
Opera Bałtycka12:273 min.
 
Traugutta12:295 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:306 min.
 
Chodowieckiego12:317 min.
 
Brama Oliwska12:328 min.
 
Dworzec Główny12:3410 min.
 
Hucisko12:3612 min.
 
Powstańców Warszawskich12:3814 min.
 
Paska12:3915 min.
 
Ciasna12:4016 min.
 
Zakopiańska12:4117 min.
 
Skrajna12:4319 min.
 
Siedlce12:4521 min.
 
Piekarnicza12:4824 min.
 
Belgradzka12:4925 min.
 
Warneńska12:5127 min.
 
Budapesztańska12:5329 min.
 
Migowo12:5430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy