Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM09:04
Zajezdnia09:05
Zamenhofa09:06
Wojska Polskiego09:07
Galeria Bałtycka09:09
Klonowa09:10
Jaśkowa Dolina09:12
Miszewskiego
 
09:14
0 min.
 
Politechnika09:151 min.
 
Opera Bałtycka09:173 min.
 
Traugutta09:195 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:206 min.
 
Chodowieckiego09:217 min.
 
Brama Oliwska09:228 min.
 
Dworzec Główny09:2410 min.
 
Hucisko09:2612 min.
 
Powstańców Warszawskich09:2814 min.
 
Paska09:2915 min.
 
Ciasna09:3016 min.
 
Zakopiańska09:3117 min.
 
Skrajna09:3319 min.
 
Siedlce09:3521 min.
 
Piekarnicza09:3824 min.
 
Belgradzka09:3925 min.
 
Warneńska09:4127 min.
 
Budapesztańska09:4329 min.
 
Migowo09:4430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy