Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa18:27
Obrońców Westerplatte18:28
Derdowskiego18:29
Tetmajera18:30
Bażyńskiego18:31
Uniwersytet18:32
Strzyża PKM18:34
Zajezdnia18:35
Zamenhofa18:36
Wojska Polskiego18:37
Galeria Bałtycka18:39
Klonowa18:40
Jaśkowa Dolina18:42
Miszewskiego
 
18:44
0 min.
 
Politechnika18:451 min.
 
Opera Bałtycka18:473 min.
 
Traugutta18:495 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:506 min.
 
Chodowieckiego18:517 min.
 
Brama Oliwska18:528 min.
 
Dworzec Główny18:5410 min.
 
Hucisko18:5612 min.
 
Powstańców Warszawskich18:5814 min.
 
Paska18:5915 min.
 
Ciasna19:0016 min.
 
Zakopiańska19:0117 min.
 
Skrajna19:0319 min.
 
Siedlce19:0521 min.
 
Piekarnicza19:0824 min.
 
Belgradzka19:0925 min.
 
Warneńska19:1127 min.
 
Budapesztańska19:1329 min.
 
Migowo19:1430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy