Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa18:07
Obrońców Westerplatte18:08
Derdowskiego18:09
Tetmajera18:10
Bażyńskiego18:11
Uniwersytet18:12
Strzyża PKM18:14
Zajezdnia18:15
Zamenhofa18:16
Wojska Polskiego18:17
Galeria Bałtycka18:19
Klonowa18:20
Jaśkowa Dolina18:22
Miszewskiego
 
18:24
0 min.
 
Politechnika18:251 min.
 
Opera Bałtycka18:273 min.
 
Traugutta18:295 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:306 min.
 
Chodowieckiego18:317 min.
 
Brama Oliwska18:328 min.
 
Dworzec Główny18:3410 min.
 
Hucisko18:3612 min.
 
Powstańców Warszawskich18:3814 min.
 
Paska18:3915 min.
 
Ciasna18:4016 min.
 
Zakopiańska18:4117 min.
 
Skrajna18:4319 min.
 
Siedlce18:4521 min.
 
Piekarnicza18:4824 min.
 
Belgradzka18:4925 min.
 
Warneńska18:5127 min.
 
Budapesztańska18:5329 min.
 
Migowo18:5430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy