Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa16:47
Obrońców Westerplatte16:48
Derdowskiego16:49
Tetmajera16:50
Bażyńskiego16:51
Uniwersytet16:52
Strzyża PKM16:54
Zajezdnia16:55
Zamenhofa16:56
Wojska Polskiego16:57
Galeria Bałtycka16:59
Klonowa17:00
Jaśkowa Dolina17:02
Miszewskiego
 
17:04
0 min.
 
Politechnika17:051 min.
 
Opera Bałtycka17:073 min.
 
Traugutta17:095 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:106 min.
 
Chodowieckiego17:117 min.
 
Brama Oliwska17:128 min.
 
Dworzec Główny17:1410 min.
 
Hucisko17:1612 min.
 
Powstańców Warszawskich17:1814 min.
 
Paska17:1915 min.
 
Ciasna17:2016 min.
 
Zakopiańska17:2117 min.
 
Skrajna17:2319 min.
 
Siedlce17:2521 min.
 
Piekarnicza17:2824 min.
 
Belgradzka17:2925 min.
 
Warneńska17:3127 min.
 
Budapesztańska17:3329 min.
 
Migowo17:3430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy