Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa09:07
Obrońców Westerplatte09:08
Derdowskiego09:09
Tetmajera09:10
Bażyńskiego09:11
Uniwersytet09:12
Strzyża PKM09:14
Zajezdnia09:15
Zamenhofa09:16
Wojska Polskiego09:17
Galeria Bałtycka09:19
Klonowa09:20
Jaśkowa Dolina09:22
Miszewskiego
 
09:24
0 min.
 
Politechnika09:251 min.
 
Opera Bałtycka09:273 min.
 
Traugutta09:295 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:306 min.
 
Chodowieckiego09:317 min.
 
Brama Oliwska09:328 min.
 
Dworzec Główny09:3410 min.
 
Hucisko09:3612 min.
 
Powstańców Warszawskich09:3814 min.
 
Paska09:3915 min.
 
Ciasna09:4016 min.
 
Zakopiańska09:4117 min.
 
Skrajna09:4319 min.
 
Siedlce09:4521 min.
 
Piekarnicza09:4824 min.
 
Belgradzka09:4925 min.
 
Warneńska09:5127 min.
 
Budapesztańska09:5329 min.
 
Migowo09:5430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy