Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa07:07
Obrońców Westerplatte07:08
Derdowskiego07:09
Tetmajera07:10
Bażyńskiego07:11
Uniwersytet07:12
Strzyża PKM07:14
Zajezdnia07:15
Zamenhofa07:16
Wojska Polskiego07:17
Galeria Bałtycka07:19
Klonowa07:20
Jaśkowa Dolina07:22
Miszewskiego
 
07:24
0 min.
 
Politechnika07:251 min.
 
Opera Bałtycka07:273 min.
 
Traugutta07:295 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:306 min.
 
Chodowieckiego07:317 min.
 
Brama Oliwska07:328 min.
 
Dworzec Główny07:3410 min.
 
Hucisko07:3612 min.
 
Powstańców Warszawskich07:3814 min.
 
Paska07:3915 min.
 
Ciasna07:4016 min.
 
Zakopiańska07:4117 min.
 
Skrajna07:4319 min.
 
Siedlce07:4521 min.
 
Piekarnicza07:4824 min.
 
Belgradzka07:4925 min.
 
Warneńska07:5127 min.
 
Budapesztańska07:5329 min.
 
Migowo07:5430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy