Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa05:37
Obrońców Westerplatte05:38
Derdowskiego05:39
Tetmajera05:40
Bażyńskiego05:41
Uniwersytet05:42
Strzyża PKM05:44
Zajezdnia05:45
Zamenhofa05:46
Wojska Polskiego05:47
Galeria Bałtycka05:49
Klonowa05:50
Jaśkowa Dolina05:52
Miszewskiego
 
05:54
0 min.
 
Politechnika05:551 min.
 
Opera Bałtycka05:573 min.
 
Traugutta05:595 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:006 min.
 
Chodowieckiego06:017 min.
 
Brama Oliwska06:028 min.
 
Dworzec Główny06:0410 min.
 
Hucisko06:0612 min.
 
Powstańców Warszawskich06:0814 min.
 
Paska06:0915 min.
 
Ciasna06:1016 min.
 
Zakopiańska06:1117 min.
 
Skrajna06:1319 min.
 
Siedlce06:1521 min.
 
Piekarnicza06:1824 min.
 
Belgradzka06:1925 min.
 
Warneńska06:2127 min.
 
Budapesztańska06:2329 min.
 
Migowo06:2430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy