Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa14:35
Obrońców Westerplatte14:36
Derdowskiego14:37
Tetmajera14:38
Bażyńskiego14:39
Uniwersytet14:40
Strzyża PKM14:42
Zajezdnia14:43
Zamenhofa14:44
Wojska Polskiego14:45
Galeria Bałtycka14:47
Klonowa14:49
Jaśkowa Dolina
 
14:51
0 min.
 
Miszewskiego14:532 min.
 
Politechnika14:543 min.
 
Opera Bałtycka14:565 min.
 
Traugutta14:587 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:598 min.
 
Chodowieckiego15:009 min.
 
Brama Oliwska15:0110 min.
 
Dworzec Główny15:0312 min.
 
Hucisko15:0615 min.
 
Powstańców Warszawskich15:0817 min.
 
Paska15:0918 min.
 
Ciasna15:1019 min.
 
Zakopiańska15:1120 min.
 
Skrajna15:1322 min.
 
Siedlce15:1524 min.
 
Piekarnicza15:1928 min.
 
Belgradzka15:2029 min.
 
Warneńska15:2231 min.
 
Budapesztańska15:2433 min.
 
Migowo15:2534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy