Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa13:13
Obrońców Westerplatte13:14
Derdowskiego13:15
Tetmajera13:16
Bażyńskiego13:17
Uniwersytet13:18
Strzyża PKM13:20
Zajezdnia13:21
Zamenhofa13:22
Wojska Polskiego13:23
Galeria Bałtycka13:25
Klonowa13:27
Jaśkowa Dolina
 
13:29
0 min.
 
Miszewskiego13:312 min.
 
Politechnika13:323 min.
 
Opera Bałtycka13:345 min.
 
Traugutta13:367 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:378 min.
 
Chodowieckiego13:389 min.
 
Brama Oliwska13:3910 min.
 
Dworzec Główny13:4112 min.
 
Hucisko13:4415 min.
 
Powstańców Warszawskich13:4617 min.
 
Paska13:4718 min.
 
Ciasna13:4819 min.
 
Zakopiańska13:4920 min.
 
Skrajna13:5122 min.
 
Siedlce13:5324 min.
 
Piekarnicza13:5728 min.
 
Belgradzka13:5829 min.
 
Warneńska14:0031 min.
 
Budapesztańska14:0233 min.
 
Migowo14:0334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy